Stosunki Międzynarodowe Akademia Krakowska Im. Frycza Modrzewskiego

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-12-17 21:02:11

 Kędzior

Użytkownik

Skąd: Króla Kraka Gród
Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 39
Punktów :   

Wigilia klasowa ^^

Z rozmów z ludzmi wynika ,że kilka osób było by chętna na taką forme spotkanie przed swiatecznego( idea jest taka by posiedziec w zajebistym gronie zlozyc sobie zyczenia ,pogadac  i ewentualnie skosztowac jakiegos trunku procentowego ). Planowany dzien to wtorek . Chcialbym prosic chętny by wpisali sie w poscie i zaproponowali gdzie mozemy isc posiedziec by w poniedzialek  miec juz jakis plan;)

                                                                                                          Pozdrawiam
                                                                                                                Michał Kędziora

Offline

 

#2 2010-12-17 23:48:04

katarzynka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 10
Punktów :   

Re: Wigilia klasowa ^^

nooo ja myślę, że fajnie by było tylko lepszy byłby poniedziałek, bo napewno dużo osób już we wtorek sie wybiera do domu <w końcu w środe mamy tylko hsm>.  tylko gdzie i jak?

Offline

 

#3 2010-12-18 17:22:35

Przemek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Wigilia klasowa ^^

jeśli o mnie chodzi, to termin jest mi obojętny, ale faktycznie dużo osób już we wtorek zjeżdża do domu.
miejsce też mi jest w zupełności obojętne, bo i tak pewnie na mieszkaniu będę powoli piwkował, co by na sztywnego nie przyjśc

Offline

 

#4 2010-12-19 21:12:16

Aniaa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-23
Posty: 1
Punktów :   

Re: Wigilia klasowa ^^

Mnie w sumie termin też jest obojętny
Ale można by w sumie coś takiego zorganizować Moglibyśmy iść do jakiegoś klubu

Offline

 

#5 2010-12-20 15:42:15

Przemek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Wigilia klasowa ^^

jak ktoś ma ochotę się napic piwka to zapraszam o 20 pod empik na rynku, mozna sie udac do jakiegos lokalu i po te okazyjne kilka piwek sie napic
Z tego co wiem Dawid jest chetny, i pewnie tak jak ostatnio wyskoczymy na 1 a skonczymy na 10
takze zapraszam, trzeba oblac mikroekonomie (Ci co zdali) i Ci co nie zdali

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.clanakatsuki.pun.pl www.roleservers.pun.pl www.wszadministracja.pun.pl www.lsokb.pun.pl www.ivssp.pun.pl